Motorkářka jela po Pražském okruhu téměř nahá, řidiči aut jenom zírali

Foto: Jiří Soukup

Nahá motorkářka se na českých silnicích tak často nevidí. Na internetu se sice občas takový obrázek objeví, ale nic z našich luhů a hájů. Podobný zážitek teď ale měli i řidiči jedoucí po Pražském okruhu.


Většinou se na Pražském okruhu není na co koukat. Možná tam občas potkáte nějaké zajímavé auto, případně budete stát v dopravní zácpě dlouhé desítky minut a koukat po nudném okolí. Když vás ale na téměř prázdné silnici předjede vysokou rychlostí motorkářka, která pravděpodobně ztratila cestou kalhoty, bude to s nejvyšší pravděpodobností zážitek, který ten den už jen tak něco nepřebije.

Potkali jsme ji minulý týden na cestě z letiště do centra Prahy. Přejížděla z pruhu do pruhu, vždy chvilku jela před nějakým autem, aby potom přidala plyn a dohnala zase jiné auto. Nutno říci, že někteří řidiči aut byli odhaleným pozadím motorkářky natolik fascinováni, že očividně ztráceli koncentraci na ostatní provoz před nimi. O co šlo? Že by to byla nějaká sázka motorkářky? Možná ano. Každopádně na záběrech z naší palubní kamery vypadá celá scénka opravdu velmi úsměvně. Fotografie sice není tolik vypovídající, ale pro ilustraci snad postačuje.

Před časem kolovalo českým internetem video téměř nahé motorkářky, která se projížděla ulicemi Olomouce. Tehdy šlo ale velmi pravděpodobně o cílené natáčení videa s virálním potenciálem, dívka navíc měla na zádech odkaz na jakési webové stránky. Motorkářka z Prahy ale asi žádné virální video neplánovala. Prostě vyrazila na cestu a na kalhoty tak nějak zapomněla.

Taková jízda není v principu prohřeškem proti pravidlům silničního provozu. I tak ale může být velmi  nebezpečná. Nejen pro jezdce na motorce samotného, ale i pro řidiče automobilů, kteří jedou kolem. Ať si o tom myslíme cokoliv, motorkářka s odhaleným pozadím prostě pozornost řidičů upoutá, což ale může být v hustém městském provozu docela nebezpečné.

Potkali jste někdy zajímavě oblečeného nebo naopak neoblečeného motorkáře nebo motorkářku? Napište nám do diskuze.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.